Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 25.03.2023, 08:20
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Ferdziu Santos zarobi kilkadziesiąt milionów złotych.

Nie lepiej było te pieniądze przeznaczyć na szkolenie, na pracę u podstaw?

Santos wydoi nas strasznie. Jak przed laty Beenhakker.

Już handelek kwitnie przy pomocy Piekarskiego - agenta rosyjskiego.

Od czasów EURO 2016 i nie wykorzystanej szansy na medal (brawo Billettieri) jest równia pochyła i cały czas kompromitacja.

Z udziałem kanalii i agenta Filipiaka Brzęczka, który zniszczył Wisłę, bandyty Michniewicza o masakrycznym stylu, który chciał wydoić Polskę przy pomocy Morawieckiego, uciekiniera Sousy czy obecnego starego dziada.

Santos, wypierdalaj do San Escobar.
Beenhaker też zaczął od 1:3 a potem historyczny sukces
Odpowiedz cytując