KOALIK napisał(a):

Ferdziu Santos zarobi kilkadziesiąt milionów złotych.
Nie lepiej było te pieniądze przeznaczyć na szkolenie, na pracę u podstaw?
Santos wydoi nas strasznie. Jak przed laty Beenhakker.
Już handelek kwitnie przy pomocy Piekarskiego - agenta rosyjskiego.
Od czasów EURO 2016 i nie wykorzystanej szansy na medal (brawo Billettieri) jest równia pochyła i cały czas kompromitacja.
Z udziałem kanalii i agenta Filipiaka Brzęczka, który zniszczył Wisłę, bandyty Michniewicza o masakrycznym stylu, który chciał wydoić Polskę przy pomocy Morawieckiego, uciekiniera Sousy czy obecnego starego dziada.
Santos, wypierdalaj do San Escobar.
|
Beenhaker też zaczął od 1:3 a potem historyczny sukces
