Karherop napisał(a):

@szneka tu nie ma za bardzo co opisywać. Taka gierka z bardzo ciężkimi nogami. Tempo 3x mniejsze niż w lidze. Gdyby piłkarzy oceniać tylko przez ten mecz to 3/4 kadry to wywalenia.
Oby tylko Sobol nie przesadził z obciążeniami.
|
Dobrze ze wyjasniłes co z nimi sie działo,bo wynik mnie lekko zaniepokoił.Ale ok na cieżkie nogi czasem nie ma zmiłuj sie .
Co do Rodado to wezcie pod uwage te ten gosc gra w 1 lidze Polskiej.A jaka to renoma to nietrzeba dyskutować chyba.
Jest jaki jest ,musi miec swoje defekty w postaci chocby maszczenia setek ,ale ma tez troche atutów.Koniec konców i tak jego rachunek z gry jest na +, bo bramki strzela.Nie rozumiem dlaczego tutaj sa wobec niego też oczekawiania jakby to byl drugi Zuraw.