Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28185
Stary 24.03.2023, 14:27
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Kto oglada sparing niech zwroci uwage na to jak Niewiadomski sie rozwinal od kiedy Junca dolaczyl do zespolu.
Gral lepiej, ale i tak jak będzie musiał wyjść w lidze to będzie jeden wielki paraliż.

Ogółem sparing do zapomnienia. Dostali bardzo mocno w kość od Sobola co było widac. Zero dynamiki, do tego dość małe zaangażowanie, do odnotowania tylko powroty Kuby i Ondraska.

Błaszczykowski jeszcze może tak z miesiąc treningów i zacznie przypominać aktywnego piłkarza. Dziś gdy nie musiał biegać to jeszcze jakoś to wyglądało.

@szneka tu nie ma za bardzo co opisywać. Taka gierka z bardzo ciężkimi nogami. Tempo 3x mniejsze niż w lidze. Gdyby piłkarzy oceniać tylko przez ten mecz to 3/4 kadry to wywalenia.

Może tylko Brodę można pochwalić bo świetne wejście z ławki.

Oby tylko Sobol nie przesadził z obciążeniami.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 24.03.2023 o godz. 14:30.
Odpowiedz cytując