skarabeus napisał(a):

|
Kto oglada sparing niech zwroci uwage na to jak Niewiadomski sie rozwinal od kiedy Junca dolaczyl do zespolu.
|
Gral lepiej, ale i tak jak będzie musiał wyjść w lidze to będzie jeden wielki paraliż.
Ogółem sparing do zapomnienia. Dostali bardzo mocno w kość od Sobola co było widac. Zero dynamiki, do tego dość małe zaangażowanie, do odnotowania tylko powroty Kuby i Ondraska.
Błaszczykowski jeszcze może tak z miesiąc treningów i zacznie przypominać aktywnego piłkarza. Dziś gdy nie musiał biegać to jeszcze jakoś to wyglądało.
@szneka tu nie ma za bardzo co opisywać. Taka gierka z bardzo ciężkimi nogami. Tempo 3x mniejsze niż w lidze. Gdyby piłkarzy oceniać tylko przez ten mecz to 3/4 kadry to wywalenia.
Może tylko Brodę można pochwalić bo świetne wejście z ławki.
Oby tylko Sobol nie przesadził z obciążeniami.