Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28183
Stary 24.03.2023, 14:11
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Tiaaaa,

wyjasnij mi na czym polega udzial Rodado przy bramkach.
Obejrzyj czasem mecz to się dowiesz.
Na przykład - z Odrą Opole to jego strzał dobijał Fernandez na 1:1.
To on chyba dograł głową Moltenisowi z GKS Katowice.

Do tego dużo jego dobrych dograń jest marnowane (tak jak innych piłkarzy), ale w meczu bierze udział w kilku sytuacjach które mogą/powinny skończyć się golem.

Prowadzisz jakąś chorą krucjatę, ale nie bardzo wiadomo o co. Posłuchaj sobie Karcza i Wojtowicza na przykład:
https://youtu.be/grQT_SzWPvs
Któryś kolejny raz odpowiadają to samo.

Rodado gra dobrze, a liczy się to że bramki padają, nie kto je strzela. My nie gramy na klasyczną 9-tkę, jest czterech piłkarzy którzy schodzą do środka na atak: Rodado, Fernandez, Mula i Villar. To jest akurat bardzo dobre że ciężar strzelania i kreowania jest rozłożony na wielu piłkarzy, nie da się zrobić plastra Fernandezowi i wyłączyć naszą grę jak w poprzedniej rundzie, bo nasi skrzydłowi to był kiepski żart.

Co do rozwoju Niewiadomskiego - to nie on zawalił pierwszą bramkę?
Mam nadzieję że Szwedzi nie oglądali tego sparingu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.03.2023 o godz. 14:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując