skarabeus napisał(a):

Tiaaaa,
wyjasnij mi na czym polega udzial Rodado przy bramkach.
|
Obejrzyj czasem mecz to się dowiesz.
Na przykład - z Odrą Opole to jego strzał dobijał Fernandez na 1:1.
To on chyba dograł głową Moltenisowi z GKS Katowice.
Do tego dużo jego dobrych dograń jest marnowane (tak jak innych piłkarzy), ale w meczu bierze udział w kilku sytuacjach które mogą/powinny skończyć się golem.
Prowadzisz jakąś chorą krucjatę, ale nie bardzo wiadomo o co. Posłuchaj sobie Karcza i Wojtowicza na przykład:
https://youtu.be/grQT_SzWPvs
Któryś kolejny raz odpowiadają to samo.
Rodado gra dobrze, a liczy się to że bramki padają, nie kto je strzela. My nie gramy na klasyczną 9-tkę, jest czterech piłkarzy którzy schodzą do środka na atak: Rodado, Fernandez, Mula i Villar. To jest akurat bardzo dobre że ciężar strzelania i kreowania jest rozłożony na wielu piłkarzy, nie da się zrobić plastra Fernandezowi i wyłączyć naszą grę jak w poprzedniej rundzie, bo nasi skrzydłowi to był kiepski żart.
Co do rozwoju Niewiadomskiego - to nie on zawalił pierwszą bramkę?
Mam nadzieję że Szwedzi nie oglądali tego sparingu.