Tak, ogladam. Mial patelnie w ostatnim meczu, jak ladnie przyjal pilke miedzy dwoma obroncami w polu karnym, gdzies z 10-12 metrow do bramki. Mial cala bramke, mogl wybierac, gdzie posle pilke i trafil prosto w bramkarza

Brilliant. Caly Rodado.
Nie zmienia tego obrazu szczesliwa bramka. Bo gdyby obronca nie tracil tej pilki to ona polecialaby wzdluz bramki na aut.
W poprzednim meczu tez mial setke, w sumie to dwie. I nic nie wpadlo.
Ogladam mecze Pepe bardzo dobrze. Zwykle sam, zeby moc analizowac to co sie dzieje na boisku.
Rodado jak juz rozpedzi ten wagon z weglem to biegnie. Ale zrywu nie ma kompletnie. Jest tez bardzo wolny z pilka. Nie to, ze ona mu przeszkadza, tylko tak ze 20 proc wolniej biega z nia. Nie potrafi tez podniesc glowy dryblujac.
No ma ograniczenia. Ale czego sie mozna bylo spodziewac w tamtym czasie.