|
Nie mowimy o Ondrasku w kontekscie pierwszego napastnika, ktory ma strzelic 10-15 bramek w sezonie. Daj boze, zebysmy takiego mieli, Rodado nawet na poziomie 1 ligi nie ma szans dobic do tego poziomu.
Mowimy o nim jako o 3 napastniku za symboliczna pensje. On nie bedzie mial ambicji byc pierwszym, bedzie rozumial swoja role w druzynie i nie bedzie mial sztucznego usmiechu na twarzy jak druzyna bedzie swietowac zwyciestwo. Jak Colley.
Grajac na jednego napastnika musi ich byc w kadrze 3. Grajac na dwoch musi byc 5. To jest zupelnie normalne i to sie nazywia glebia skladu.
A czy Zdenek jeszcze potrafi kopac to sie okaze, bo jestem pewny, ze jakies minuty dostanie.
|