Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28169
Stary 24.03.2023, 09:57
Nie rozumiem mitu Ondraska ..
Gość u nas spędził 4 sezony gdzie tylko ostatni miał w miarę dobry. i to 4 lata temu.

Wydaje się fajnym gościem ale piłkarsko się nie przydaje kompletnie. I nie przyda.
Odpowiedz cytując