Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28167
Stary 24.03.2023, 06:28
Karherop napisał(a):Wyświetl post
O ironio losu Ondrasek najlepiej grał gdy występował w parze z Imazem. Tyle że był wtedy w zyciowej formie.
Ponadto był młodszy o kilka lat i kontuzji i walczył o nową pracę, wiadomo było, że nie w Wiśle.
Odpowiedz cytując