Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28159
Stary 23.03.2023, 13:52
Szczerze wątpię, żeby dostał tak wysoki kontrakt, z jego historią kontuzji i wiekiem. Aczkolwiek nie tacy piłkarze nie w takich klubach byli przepłacani, kto Kwietniowi zabroni

Myślę też, że sam Ondraszek niekoniecznie może się palić do gry dla innego klubu niż Wisła, o ile oczywiście dostałby u nas jakąś propozycję pracy w sztabie.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując