Patryko napisał(a):

|
O motywację u Ondraska się nie boję, wszak walczy o nowy kontrakt. Gorzej, że chłop szmat czasu jest bez gry w piłkę i obawiam się, że w jego wieku powrót do jako takiej formy będzie bardzo trudny.
|
najgorzej bedzie jak wywalczy , stawiam dolary przeciwko orzechom , ze w ciagu 4 , maks 6 tygodni nowego kontraktu sie znowu pozrywa