adam_09 napisał(a):

Gość nigdy wirtuozem techniki użytkowej nie był więc wracać do swojej formy nie powinien długo . Jeśli pozostała mu motoryka, głód piłki i pozytywna agresja to w tych paru sytuacjach pod bramką znajdzie się w dobrym miejscu o dobrym czasie i dostawi nogę tak aby piłka wpadła do siatki.
|
Technika to nie wszystko, jest jeszcze czucie piłki, rytm meczowy, kondycja etc. Osobiście myślę, że to ostatnie 3 miesiące Zdenka w Wiśle. Biorąc pod uwagę to, że on w Krakowie chciałby zostać, pewnie będzie chciał dołączyć do sztabu trenerskiego.