Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#440
Stary 23.03.2023, 07:58
Cytat:
Przede wszytskim to Sobol nie pitoli jak potłuczony jak wczesniej wujek ze ma ogrom respektu dla rywala,szanuje rywala i jeszcze 100 innych pieknych epitetów o rywalu.
Każdy normalny człowiek i sportowiec szanuje rywala i ma do niego respekt, bo wie, że to tylko sport i zawsze można przegrać.

Problem Brzęka polegał na tym, że paplając tyle o respekcie itp jawiło się to bardziej jako "boję się tego rywala, możemy przegrać, różnie może być, będzie super jak chociaż zremisujemy". I podejrzewam, że wynika jego podejście z tego, że nie czuje się dobrze jako trener, nie na wizji, nie umie pracować z zawodnikami, nie umie ich motywować itd Wie, że to nie praca dla niego, ze strachu i asekuracyjnie woli mówić, że to sport i różnie może być i chociaż to prawda, każdy to wie, że w sporcie można zagrać super ale rywal zagra jeszcze lepiej, to powtarzanie tego wkoło i życie tym, że co kolejkę mamy 50% szans na wygraną, bo przecież to jest sport to zabijanie w ludziach entuzjazmu, możliwości rozwoju, zabicie morale.
I być może tu jest największy błąd Brzęczka, że samą swoją filozofią demotywuje piłkarzy do jakiejkolwiek pracy, osiągania wyników itd
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując