Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15540
Stary 22.03.2023, 18:04
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Bedzie kolejna rewolucja w przypadku awansu. Najpierw odejdzie z nowu 6-8 zawodnikow, moze wiecej. Ilu sie uda wypchnac. A w ich miejsce przyjdzie najpierwnie 6-7 nowych graczy. Niektorzy kopacze nie dojezdzaja do poziomu 1 ligi, a co dopiero Eklasy.
Niestety rewolucja być musi bo licząc wypożyczonych asów, którzy wrócą do nas w lecie mamy w kadrze 35 grajków jak nie lepiej. Nie wiem po co nam więcej niż 25 biorąc pod uwagę, że zagramy ligę (oby extra) i pewnie 1-2 mecze PP.
Odpowiedz cytując