|
Bedzie kolejna rewolucja w przypadku awansu. Najpierw odejdzie z nowu 6-8 zawodnikow, moze wiecej. Ilu sie uda wypchnac. A w ich miejsce przyjdzie najpierwnie 6-7 nowych graczy. Niektorzy kopacze nie dojezdzaja do poziomu 1 ligi, a co dopiero Eklasy.
|