Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15538
Stary 22.03.2023, 12:01
Bedzie kolejna rewolucja w przypadku awansu. Najpierw odejdzie z nowu 6-8 zawodnikow, moze wiecej. Ilu sie uda wypchnac. A w ich miejsce przyjdzie najpierwnie 6-7 nowych graczy. Niektorzy kopacze nie dojezdzaja do poziomu 1 ligi, a co dopiero Eklasy.
Odpowiedz cytując