Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15537
Stary 22.03.2023, 10:45
Wczoraj Imaz spotkał się na kolacji z naszymi hiszpanami i Ondraskiem..
Jaga jest mi neutralna, ale myslę, że jakby spadli do 1 ligii to byłaby spora szansa, że Jesus wróciłby do nas

Osobiście sprowadziłym Imaza + Goku z podbeskidzia (Pirulo byłby sporym wzmocnieniem, ale raczej poza zasięgiem) i wzmocnił obronę, bez rewolucji w przypadku ewentualnego awansu
Odpowiedz cytując