Wczoraj Imaz spotkał się na kolacji z naszymi hiszpanami i Ondraskiem..
Jaga jest mi neutralna, ale myslę, że jakby spadli do 1 ligii to byłaby spora szansa, że Jesus wróciłby do nas
Osobiście sprowadziłym Imaza + Goku z podbeskidzia (Pirulo byłby sporym wzmocnieniem, ale raczej poza zasięgiem) i wzmocnił obronę, bez rewolucji w przypadku ewentualnego awansu