Patryko napisał(a):

|
Pamiętajcie, że żółta kartka nie do końca jest pod kontrolą zawodnika. Wystarczy, że któryś Stevie Wonder z gwizdkiem ubzdura sobie przewinienie Luisa i da mu żółtą z dupy, która posadzi go na trybunach np. na mecz z Ruchem. Dlatego ja osobiście jestem za wyczyszczeniem przez niego konta kartkowego przed meczem, w którym będzie po prostu łatwiej nam sobie bez niego poradzić.
|
Ja jestem pewien,że tak będzie znając zapędy naszych rodzimych rozjemców do podkręcania widowiska.Właśnie mieliśmy taki mecz w którym wydaje się,że poradzilibyśmy sobie bez Luisa,drugi będzie po przerwie na mecze kadry jednak szansa już przepadła.