|
Kto zastąpi Fernandeza to całkiem inna historia. Może Żyro, może Duda, może Igbekeme pójdzie wyżej a za nim wyjdzie Basha/Duda. Może Rodado pójdzie niżej i wejdzie w jego buty? Na pewno Wisła będzie mniej przewidywalna i jeśli to będzie jedno spotkanie to jakoś to ogarniemy. Gorzej jakby to były mecze barażowe.
|