|
moim zdaniem nie ma czegos takieg jak przecenianie Fernandeza , ten gosciu daje nam tyle co w swoim czasie Maor , czy niedawno Carlitos
ale ja nie o tym
były płacze że jest koszony przez rywali i żeby sedziowie sie temu przyjrzeli
otóż jak bedzie dalej odstawiał takie żenujące symulacje jak w 2 ostatnich meczach , to sędziowie całkiem już oleją temat pt 'koszenie fernandeza"
|