Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2659
Stary 21.03.2023, 11:46
moim zdaniem nie ma czegos takieg jak przecenianie Fernandeza , ten gosciu daje nam tyle co w swoim czasie Maor , czy niedawno Carlitos

ale ja nie o tym

były płacze że jest koszony przez rywali i żeby sedziowie sie temu przyjrzeli

otóż jak bedzie dalej odstawiał takie żenujące symulacje jak w 2 ostatnich meczach , to sędziowie całkiem już oleją temat pt 'koszenie fernandeza"
Odpowiedz cytując