|
My jakichś świętojebliwych udajemy podczas gdy cały praktycznie piłkarski świat nie ma oporów żeby zawodnik wykartkował się przed jakimś ważnym meczem/meczami.Przecież Fernandez może być teraz prowokowany.Jasne może i tej kartki nie złapać do końca sezonu ale znając życie złapie ją przed tymi ważnymi meczami i zamiast radzić sobie bez niego np w takim meczu ze Skra czy Chrobrym u siebie będzie go brakowało np z Ruchem Puszczą czy ŁKS-em na wyjeżdzie.
Ps.Te symulki w meczu ze Skrą mogły być nieudolną próbą złapania kartki.Niestety skutkować to będzie tym że w kolejnym mecz taka sytuacja raczej na pewno skończy się kartką tylko że teraz jest już niepożądane
Ostatnio edytowane przez krysztal : 21.03.2023 o godz. 10:51.
|