|
Co za pitolenie.
Gonimy tabele. W kazdym meczy z trudnym rywalem, ktorego gonimy, albo ktory jest obok nas, niezbedny jest na boisku lider zespolu, najlepszy strzelec. Bez Luisa nie byloby Wisly w tym miejscu, w ktorym jest.
Zdejmijcie klapki i sobie zdajcie sprawe z faktow.
Nasz atak bez Luisa wyglada smiesznie, bo brakuje tempa w srodku pola. Brakuje wyjscia do pilki w odpowiednim momencie, dryblingu, zlapania rzutu wolnego.
I w kadrze nie ma nikogo, kto moze go zastawic. Nikogo.
Dlatego na kluczowe mecze powinien byc wykartkowany. A wolne powinien miec ze Skra. Zeby tez mogl swobodnie grac a nie miec z tylu glowy, ze kartka i go nie bedzie.
Jesli druzyna bez Luisa ma sobie z kims poradzic i zdobyc 3 pkt to z druzyna z dolu tabeli a nie z topu.
|