Karherop napisał(a):

Skreślony jest przez trenera, ot cała tajemnica. Wie że z pozycji nr 2 na starcie sezonu stał się numerem 5 bez żadnych szans na wskoczenie do składu. "Kariera" mu się sypie. Ja mu się nie dziwię.
Trzeba go upchnąć gdzie się da, bo przyjdzie moment że zacznie robić kwasy. Może Szwedzi jeszcze się na niego skuszą, a mają kilka dni.
|
Wczoraj mówili, że podobno jakiś klub ze Szwecji się Nim interesuje. Fajnie byłoby się Go pozbyć.