Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 21.03.2023, 09:20
Pierwsza bramka.
Powiem wam ze takiego podania i takiego wyjscia do pilki (i to w jednej akcji) nie widziałem juz daaaaaaawno w naszym wykonaniu. Tak trzeba grac, nie trzeba wymyślać kola i mozdzyc nad milionem podan i wejsc z piłka do bramki. Jeden sensowny koles z przegladem pola i dobry pasem , drugi ktory pokazuje sie ruchem do gry .. i teoretycznie z zerowego zagrozenia robi sie akcja bramkowa
Ostatnio edytowane przez tommiyacht : 21.03.2023 o godz. 09:22.
Odpowiedz cytując