skarabeus napisał(a):

Bylo go wykartkowac przed meczem ze Skra i nie byloby teraz problemu jesli chodzi o kartki.
To jest wielblad sztabu.
|
Ale wiesz że LF tylko raz w życiu miał sezon gdzie zdobył więcej niż 3 zolte kartki? Nie róbmy już z niego brutala który łapie kartki co mecz. Widać że teraz też się nie podpala, ale i z Tychami i że Skrą nie był zbytnio kopany.
Jak już chcemy go wykartkowac to na tapecie mamy jeszcze mecz z Chojniczanka.