|
Mam przed oczami PBB które robiło z nami to co my robimy z rywalami teraz. Grają ciekawa, techniczna piłkę ze swietnym Goku (który i dla nas byłby wzmocnieniem). Dodatkowo będzie to już ciężki moment sezonu gdzie będziemy pokiereszowani po ciężkiej meczach (szczegolnie z TBB i ŁKSem)
Gdzieś się jakieś remisy przyplątaja, obstawiam te mecze jako najcięższe gatunkowo (obok meczów z Ruchem, Puszcza i TBB)
|