Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2647
Stary 21.03.2023, 00:20
Patrzyłem na pierwszą połowę Chrobrego z Zagłębiem, oczy krwawiły.
Być może dlatego nie zwolnili trenera, bo na awans się nie napalają, a spadek raczej im nie grozi.

Co do klubowego rekordu to MAM NADZIEJĘ, że wyśrubujemy kolejny rekord. Patrząc dziś na tabelę to wydaje mi się, że nie stać nas na tracenie punktów z Podbeskidziem. I patrząc na to, jak grało Podbeskidzie z Puszczą to nie bardzo jest powód byśmy z PBB przegrali. Bielszczanie nie wygrali u siebie z nikim z top7 (0-1-3).
ŁKS przegrało tylko raz u siebie, więc najwyższy czas by przegrało drugi
Tak długo jak Luis nie dostanie żółtej kartki to żyjemy. Na miejscu sztabu to dałbym mu dodatkowe sesje z psychologiem sportowym.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 21.03.2023 o godz. 00:23.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując