Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2644
Stary 20.03.2023, 22:17
W wywiadzie na YT Wisły, Alex Mula powiedział, że mamy wygrać wszystko.
https://youtu.be/IAGk51Nh5SE

Na twitterze Zagrosik wyliczył, że dziś, przy jeszcze 23 punktach mamy 98% szans na miejsce w top2.
https://twitter.com/zagrosik/status/...379074/photo/1

O ile się orientuję to liczy automatem uwzględniając również wyniki bramkowe (od 0:0 do 4:4).

Wszyscy mają trudne mecze, polecam wrócić się do wpisu #2620

Jedyne pytanie w następnej kolejce w Krakowie, powinno by czy padnie 10 goli w Krakowie ew. ile padnie goli przed przerwą. No. chyba, że Chrobry postawi autobus ale w Bielsku tego nie zrobił.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 20.03.2023 o godz. 22:28.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując