W wywiadzie na YT Wisły, Alex Mula powiedział, że mamy wygrać wszystko.
https://youtu.be/IAGk51Nh5SE
Na twitterze Zagrosik wyliczył, że dziś, przy jeszcze 23 punktach mamy 98% szans na miejsce w top2.
https://twitter.com/zagrosik/status/...379074/photo/1
O ile się orientuję to liczy automatem uwzględniając również wyniki bramkowe (od 0:0 do 4:4).
Wszyscy mają trudne mecze, polecam wrócić się do wpisu
#2620
Jedyne pytanie w następnej kolejce w Krakowie, powinno by czy padnie 10 goli w Krakowie ew. ile padnie goli przed przerwą. No. chyba, że Chrobry postawi autobus ale w Bielsku tego nie zrobił.