sandomingo napisał(a):

|
@Karherop: dla mnie awans bezpośredni stanie się realny jeżeli po meczu z Ruchem będziemy przed nimi w tabeli.
|
Ruch ma do zagrania:
Bruk Bet - w
Podbeskidzie - d
Zagłębie Sosnowiec - w
my - d
Przy obecnej różnicy 4 punktów oraz 2 meczach z przeciwnikami aspirującymi do e-klapy to dziś bym powiedział, że nie koniecznie musimy wygrać z Ruchem by być przed nimi po meczu bezpośrednim.
Niebieski1920 napisał(a):

Oczywiscie, ze matematycznie ani LKS ani Ruch nie sa pewni awansu. Po prostu nawet dobrze punktujaca Termallica nic nie odrobila do Ruchu przez 6 kolejek.
Ciezko mi sobie wyobrazic kolejnosc, ze i LKS i Ruch spadna na pozycje 3-6. Ktorascl z nich powinna utrzymac miejsce premiujace awans. Czy obie utrzymaja? Watpie.
|
Pamiętasz, że Termalica ma mecz zaległy?