sandomingo napisał(a):

Tak, czytamy.
W przyszłym sezonie 4 liga (chyba, że jakimś cudem awansujemy)
|
Te Cuda to aktualnie jakieś 25% szans. I to zakładając tylko że będziemy bili się przez baraże.
A tak poważnie to Pan Piknik przeprowadza fajne analizy, ale i tak bazują one tylko (lub aż) na dostępnych danych.
Ile udziałowcy dokapitalizowanie ostatnio klub - nie wiemy. Ile jeszcze mogą dokapitalizować - nie wiemy.
Dużo pytań, mało odpowiedzi.
Patrząc na sytuację finansową wielu zachodnich klubów (typu nawet FCB) to sytuacja w której klub nie posiada żadnych długów czy to wewnętrznych czy to zewnętrznych nie jest celem samym w sobie.
Zresztą nie tylko klubów piłkarskich. Zadłużenie Panstwa polskiego czy polskich miast mogłoby składniac do refleksji że ktoś lada dzień ogłosi bankructwo, a tak dość rzadko się zdarza.