sandomingo napisał(a):

Czysto matematycznie - w naszych rękach a właściwie nogach jest max 3 miejsce.
Hipotetycznie - możemy wygrać i z Ruchem i ŁKSem a i tak zająć 3 miejsce.
|
Tak, hipotetycznie to możliwe.
W praktyce ani ŁKS ani Ruch to nie są maszynki do wygrywania. ŁKS stracił już 7 pkt wiosna, a Ruch 4. I ten drugi 3 razy już strzelał wiosna decydującego gola między 93 a 100 minuta.
Mam do Ciebie pytanie, czysto teoretycznie.
Kolejka 25: Wygrywamy z Chrobrym, Ruch przegrywa z TBB
Kolejka 26: wygrywamy z Puszczą, Ruch remisuje z PBB.
Jesteśmy o 1 pkt przed Ruchem. I uznajemy że dalej awans z 2 miejsca jest nierealny bo to będzie oznaczać że musielibysmy wygrać 13 z 16 spotkań na wiosnę, co jest szaleństwem?