Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2637
Stary 20.03.2023, 10:46
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Czysto matematycznie - w naszych rękach a właściwie nogach jest max 3 miejsce.
Hipotetycznie - możemy wygrać i z Ruchem i ŁKSem a i tak zająć 3 miejsce.
Tak, hipotetycznie to możliwe.

W praktyce ani ŁKS ani Ruch to nie są maszynki do wygrywania. ŁKS stracił już 7 pkt wiosna, a Ruch 4. I ten drugi 3 razy już strzelał wiosna decydującego gola między 93 a 100 minuta.

Mam do Ciebie pytanie, czysto teoretycznie.

Kolejka 25: Wygrywamy z Chrobrym, Ruch przegrywa z TBB

Kolejka 26: wygrywamy z Puszczą, Ruch remisuje z PBB.

Jesteśmy o 1 pkt przed Ruchem. I uznajemy że dalej awans z 2 miejsca jest nierealny bo to będzie oznaczać że musielibysmy wygrać 13 z 16 spotkań na wiosnę, co jest szaleństwem?
Odpowiedz cytując