|
@sandomingo
Kwestia podejscia. Jeden powie że potrzeba wygrać minimum 14 z 16 spotkań, a inny że "wystarczy" zdobyć w 10 spotkaniach 4 punkty więcej niż Ruch i 1 pkt więcej niż Termalika.
Nasz max to jest w tej chwili to co jest matematycznie możliwe.
Mamy bezpośrednie spotkania z tymi rywalami, jest aż 30 pkt do zgarnięcia, w każdej kolejce rywale z top 7 rozgrywają mecze między sobą.
Zresztą pepe72 to znakomicie rozpisał. Wszystko jest w naszych rękach.
|