Wyświetl pojedynczy post
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 19.03.2023, 23:59
Zgadzam się z optymistami. Jeśli pieniądze choć trochę grają to ten skład powinien się w ESA utrzymać. Mamy prawdopodobnie budżet pierwszej drużyny wyższy niż 1/3 klubów Ekstraklasy. Oczywiście do tej pory u nas akurat pieniądze nie grały, ale wszystko wskazuje na to, że teraz jest z tym lepiej.
Odpowiedz cytując