|
Zgadzam się z optymistami. Jeśli pieniądze choć trochę grają to ten skład powinien się w ESA utrzymać. Mamy prawdopodobnie budżet pierwszej drużyny wyższy niż 1/3 klubów Ekstraklasy. Oczywiście do tej pory u nas akurat pieniądze nie grały, ale wszystko wskazuje na to, że teraz jest z tym lepiej.
|