Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 19.03.2023, 23:48
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Pamiętajmy, porównując piłkarzy, że obecnie gramy w 1 lidze, w której jest dużo więcej miejsca i czasu na decyzję. Świetny teraz Luis Fernandez wcale w ekstraklasie nie brylował, owszem miewał niezle mecze, ale wystarczy zobaczyć ile zdobył bramek w rundzie ESA, a ile w 1lidze.

Jestem zachwycony obecną serią, ba, nawet w sennych marzeniach się takiego wyniku nie spodziewałem, ale patrząc na nasz styl gry - gra piłką, może się okazać, że ESA dla lwiej części Hiszpanów będzie po prostu za szybka.


Hmm majac C+ teraz jakos mniej ogladam Eklape ale widzac dzis Miedz,Piast ,Korone.Lechie itd ....nie powiedzial bym ze takie "potengi " beda zbyt szybkie dla naszych Hiszpanów.Lekko ich nie doceniasz.
Sa 3 zespoly które cos grają w Eklapie; Raków,Legia,Amika .reszta kopie piłke .
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 19.03.2023 o godz. 23:52.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując