Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2628
Stary 19.03.2023, 23:09
Mając czysto szklarniane warunki (brak kontuzji, dobre murawy, sprawiedliwe i dobre sędziowanie, brak "polowania" na nogi czy dobrą pogodę) to pewnie i bylibyśmy w stanie wygrać 16/16 spotkań na wiosnę. Brzmi to oczywiście jak mrzonka, ale po prostu odjechaliśmy konkurencji i to zarówno kadrowo, jak i po prostu w kulturze gry

Poziom zespołów jest dramatyczny. W zasadzie był już jesienią tyle w że wtedy się do niego dostosowaliśmy.

Co realnej wykręcimy?

Dużo zależy od układu tabeli. Sądzę że 7 czy nawet 8 wygranych w 10 meczach to już nie jest s-f.
Odpowiedz cytując