Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2626
Stary 19.03.2023, 22:41
Obejrzalem sobie Ruch - ŁKS i poziom meczu bardzo przecietny,tylko wynik wysoki.Ruch na ambicji i ryku kibiców,Łks cos chcial grać ale wykonawców dobrych mało.
gdyby Kiko przyszedl pol roku wczesniej to oni ogladali by juz teraz nasze plecy jak Legia oglada plecy Rakowa
po meczu bylo studio gdzie komentatorzy i gosci wsrod nich byl moj kiedys jeden z "ulubionych" pilkarzy Mariusz Srutwa dyskutowali o tabeli,i dalo sie wyczuc ze ani Ruch ani Lks nie sa pewni awansu .

jesli chcemy grac w Ekstrklasie to mecze w Chorzowie czy Łodzi musimy wygrac bo oba zepsoly zupelnie przecietne ,tu nie ma czego bać tu trzeba ich poprostu ogolić
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 19.03.2023 o godz. 22:47.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując