Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2624
Stary 19.03.2023, 22:18
SlawekS napisał(a):Wyświetl post
Te ekipy które grały z nami mogłyby mieć więcej punktów gdyby nie grały z nami
Ja na to patrzę inaczej. Widać po punkach w szczególności Resovii i Odry że dobrze weszły w rundę wiosenną i choć po meczach z nami mówiło się że go żadna weryfikacja to były to jednak dobre ekipy.

Co najmniej na poziomie PBB i Puszczy. Tyle że podejmując te ekipy na wyjazdach będą to trudniejsze mecze.
Odpowiedz cytując