SlawekS napisał(a):

Te ekipy które grały z nami mogłyby mieć więcej punktów gdyby nie grały z nami
|
Ja na to patrzę inaczej. Widać po punkach w szczególności Resovii i Odry że dobrze weszły w rundę wiosenną i choć po meczach z nami mówiło się że go żadna weryfikacja to były to jednak dobre ekipy.
Co najmniej na poziomie PBB i Puszczy. Tyle że podejmując te ekipy na wyjazdach będą to trudniejsze mecze.