Wyświetl pojedynczy post
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12145
Stary 19.03.2023, 22:08
MaLk napisał(a):Wyświetl post
A w jakim kontekście? Sezon w Izraelu kończy się w maju, więc pewnie realnie wtedy ma wrócić i do wtedy będą mu płacić, choć formalnie pewnie wypożyczenie podpisane jest do 15 czerwca (minimum, na jakie pozwalają przepisy).
Nie ma znaczenia do kiedy trwa gdzieś sezon. Normalne kontrakty/wypożyczenia podpisuje się do 30 czerwca. A „w jakim kontekście” podpisaliśmy do końca maja to już musiałbyś w klubie dopytać bo ja nie wiem. Wystarczy lead przeczytać.
https://www.wisla.krakow.pl/aktualno...o-bnei-sachnin

PS. A tak poważnie to ja „wiem”. Tak to jest zrobione, żeby tamci zgodzili się go zabrać i można było robić PR jak to efektywnie pracuje nasza nowa władza. Pomimo, że to niemożliwe bo przecież jak się chwilkę zastanowisz to skojarzysz, że kontrakt Hugiego to nie są pieniądze, które płacą kluby z Izraela, których nazwę pierwszy raz usłyszeliśmy przy okazji tej transakcji.
Można mieć różne opinie o tak prowadzonym PR, ale jak widać działa. Kibice szczęśliwi bo klub pilnuje kksztów i działa efektywnie
Odpowiedz cytując