Ale nie ma. I o to chodzi. Nie potrafi strzelac bramek glowa. Przedstawiles dowody na potwierdzenie tej tezy.
My tez dlatego zupelnie nie gramy lagi. Czasem by sie przydalo, jak nas presuja 6-7 zawodnikami. Ale nie robimy tego, bo Rodado praktycznie nie wygrywa lag. Wiec mija sie to z celem.
I zwroc uwage w nastepnych meczach. Ze jak juz laga idzie to do boku na skrzydlo
