Piknik1906 napisał(a):

|
PS. Podpisanie kontraktu do końca maja jest tak dziwnym, niestandardowym i rzucającym się w oczy trikiem, że aż dziw, iż nikt o to nie zapytał. Albo może byłoby dziwne gdyby krakowscy dziennikarze sportowi nie byli tacy denni.
|
A w jakim kontekście? Sezon w Izraelu kończy się w maju, więc pewnie realnie wtedy ma wrócić i do wtedy będą mu płacić, choć formalnie pewnie wypożyczenie podpisane jest do 15 czerwca (minimum, na jakie pozwalają przepisy).