pepe72 napisał(a):

|
Stal frajersko straciła punkty ale dobrze, że był remis bo słonie mogły wygrać.
|
Najważniejszy mecz między liderem a vice- wszedł, reszta też powiększa naszą przewagę. Uważam (jak Karherop) że remis jest lepszy bo naprawdę nie wiemy kogo ewentualnie będzie łatwiej dogonić. Gdyby nie przekręt sędziowski ŁKS miałby dwa punkty mniej.
Jestem w stanie sobie wyobrazić że żadnego z tych zespołów nie będzie w czołowej dwójce i to bez względu na nasze wyniki - ani ŁKS ani Ruch nie są takimi maszynami jak się wydawało. Nie lekceważę ich, możemy dostać od nich w cymbał, chodzi mi o to że walka o bezpośredni awans może być o wiele bardziej zażarta z większą ilością potencjalnych chętnych.