Wyświetl pojedynczy post
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91577
Stary 19.03.2023, 19:11
W piątej drużynie ligi chyba jednak wyraźnie lepszej niż ESA, przynajmniej jeśli chodzi o topke, gra w tej chwili wszystko od deski do deski, dosłownie 100%. W 22 meczach ma zero asyst/zero bramek. Także pytanie o zachwyty raczej do Arabów.

Oglądałem rok temu 2-3 mecze. Tam po prostu są skrzydłowi, którzy pokazują się do gry i wiedzą co zrobić z piłką jak już ją dostaną. Mniej więcej dokładnie to co u nas w tej chwili. Jakoś nie jestem przekonany czy obecny środek pola poradziłby sobie wybitnie lepiej ze Starzyńskim i Młynkiem na bokach, czy nawet chimerycznym Yeboahem, z którym też bywało bardzo różnie. Jak miał dzień gdzie stracił kontakt z bazą, to poza robieniem wiatru niewiele z tego wynikało.

edit
Jeszcze taka ciekawostka.
https://mymistrzowie.pl/wisla-krakow...-do-al-taawon/
W liczbie podań progresywnych wyprzedza go tylko Erik Janza, a w zagraniach w tercję ataku – jedynie Josue.

To tyle, jeśli chodzi o grę tylko do tyłu i do boku. Takiej gry było sporo, ale jak widać kiedy tylko partnerzy nie zapomnieli się schować przed piłką to gra do przodu też była. Tamta drużyna miała masę problemów, ale jeśli ktoś twierdzi, że jednym z nich był AEM to nie ma pojęcia o piłce.
Ostatnio edytowane przez Cymes : 19.03.2023 o godz. 19:22.
Odpowiedz cytując