|
Lepiej niech mecz z Ruchem będzie na Śląskim bo inaczej wyjdzie z tego antyfutbol.
Przynajmniej wiemy co miał na myśli Prezes Ruchu mówiąc że gra na śląskim nie będzie ich atutem w starciu z Wisłą.
Remis dzisiaj dla nas jest idealnym wynikiem.
Do ŁKSu odrobiliśmy w 6 kolejek 7 punktów, więc obecna przewaga 6 pkt tym bardziej jest niczym.
Lepiej mieć dwie drużyny w zasięgu niż tylko jedna. Dlatego uważam że remis Ruchu z ŁKSu to lepszy wynik niżeli zwycięstwo ŁKSu, które było dość blisko
|