Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2613
Stary 19.03.2023, 18:58
Lepiej niech mecz z Ruchem będzie na Śląskim bo inaczej wyjdzie z tego antyfutbol.

Przynajmniej wiemy co miał na myśli Prezes Ruchu mówiąc że gra na śląskim nie będzie ich atutem w starciu z Wisłą.

Remis dzisiaj dla nas jest idealnym wynikiem.

Do ŁKSu odrobiliśmy w 6 kolejek 7 punktów, więc obecna przewaga 6 pkt tym bardziej jest niczym.

Lepiej mieć dwie drużyny w zasięgu niż tylko jedna. Dlatego uważam że remis Ruchu z ŁKSu to lepszy wynik niżeli zwycięstwo ŁKSu, które było dość blisko
Odpowiedz cytując