s1mone napisał(a):

|
Świetny teraz Luis Fernandez wcale w ekstraklasie nie brylował, owszem miewał niezle mecze, ale wystarczy zobaczyć ile zdobył bramek w rundzie ESA, a ile w 1lidze.
|
Trzy bramki + jedna asysta, przy czym realnie rozegrał sześć i pół meczu. Nie powiem, żeby to były jakieś słabe statystyki patrząc na okoliczności.