s1mone napisał(a):

Pamiętajmy, porównując piłkarzy, że obecnie gramy w 1 lidze, w której jest dużo więcej miejsca i czasu na decyzję. Świetny teraz Luis Fernandez wcale w ekstraklasie nie brylował, owszem miewał niezle mecze, ale wystarczy zobaczyć ile zdobył bramek w rundzie ESA, a ile w 1lidze.
Jestem zachwycony obecną serią, ba, nawet w sennych marzeniach się takiego wyniku nie spodziewałem, ale patrząc na nasz styl gry - gra piłką, może się okazać, że ESA dla lwiej części Hiszpanów będzie po prostu za szybka.
Luis Fernandez, James, Łasicki i Moltenis to są moim zdaniem gracze na ESA. Pewnie jeszcze Basha, jeśli byłby zdrowy (mało realne). Taki Rodado, Junca, Jaroch czy Mula to wielkie znaki zapytania. Reszta składu raczej do wymiany. Oczywiście nie liczę bramkarzy.
|
Tak, na pewno Junca nie da rady w ESA, facet grał w la liga i grałby w jeszcze mocniejszym zespole, gdyby nie kontuzje, ale Ekstraklasa będzie dla niego za mocna
