No już bez przesady.
https://igol.pl/ekstraklasa-w-liczba...wanie-jesieni/
Trzecie miejsce w odbiorach przy absencji w 3 meczach na 19 możliwych i grze w drużynie, która częściej miała, niż nie miała piłkę. Świetny wynik jak na debiut w lidze, która "słynie" z agresywnej gry w odbiorze, a która jak sam przyznał mocno go tym zaskoczyła i mimo bardzo dobrego wyniku widział na przyszłość pole do poprawy swojej gry w tym aspekcie. Gdyby zagrał wszystko utrzymując średnią, miałby top1. Chwilami zastanawiam się czy w ogóle oglądacie tą Wisłę, czy o uj tu chodzi? Bo czasem naprawdę zaczynam się gubić. Wcale nie jestem przekonany, że James na dzień dzisiejszy powtórzyłby ten wynik i zrobił w ESA srednią odbiorów 3.5/mecz. Wolę poczekać, aż zobaczę go na boisku z topką 1F, a najlepiej w ESA.
Niektórzy mają zdecydowanie niezdrowego pierd.lca na punkcie tamtej drużyny. Szukając źródła jej problemów wszędzie i u wszystkich, tylko nie tam gdzie trzeba. Grzebanie w tym zawsze będzie się kończyć spekulacjami co tak naprawdę odjebało się na górze, a że się odjebało to najlepszym dowodem jest awantura właścicielska jaka później miała miejsce. Królewski dał delikatnie do zrozumienia, że wolałby aby w tym nie grzebać i cieszyć się, że mamy to za sobą, więc dajmy sobie spokój. Gówno jak będzie miało wypłynąć to i tak prędzej czy później wypłynie. Zawsze wypływa.