Temat
:
24 kolejka, Skra Częstochowa - Wisła Kraków, 17 marzec 2023, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Kris Dee
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK
Offline
#
92
19.03.2023, 16:08
A ja uważam, że obecnie mamy wyraźnie lepszą drużynę od tej która grała w Ekstraklasie. My się prawie utrzymaliśmy grając Gruszkowskim, Młyńskim, Plewką i Starzyńskim.
Jaroch, Junca, Mula, Villar i Tachi to są o klasę lepsi piłkarze.
Kris Dee
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kris Dee
Znajdź inne posty napisane przez Kris Dee