Wyświetl pojedynczy post
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 19.03.2023, 16:08
A ja uważam, że obecnie mamy wyraźnie lepszą drużynę od tej która grała w Ekstraklasie. My się prawie utrzymaliśmy grając Gruszkowskim, Młyńskim, Plewką i Starzyńskim.
Jaroch, Junca, Mula, Villar i Tachi to są o klasę lepsi piłkarze.
Odpowiedz cytując