Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 19.03.2023, 11:30
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
i wez tu teraz porównaj Balte,Fazlagica i Kuvelijca do Jamesa,Muli czy Rodado i juz znasz geneze upadku Wisły

sprowadzajac niepełnosprawnych albo ludzi ktorych ktos oszukał wmawiajac im ze potrafią grac w piłke sami wykopalismy sobie sporej glebokosci dół.Na razie stoimy nad nim i sie trzymamy ,oby udalo sie tez go szybko zakopać.
Zapominacie o kluczowej kwestii jaką jest atmosfera i klimat w drużynie. Założę się że James Mula i Rodado trafiając do zespołu Guli czy Brzęczka pogrążyli by się w marazmie i powoli obniżali poziom jak to było z choćby Żukowem. Zresztą Rodado też w pierwszych meczach błysnął a potem zgasł. Dopiero teraz zaczyna nabierać kolorów.

Jak wejdziemy do ligi i wrócą z wypożyczeń Fazlagic i Kuvelic to w nowych warunkach mogą się prezentować zupełnie inaczej.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując