Wojtas napisał(a):

i wez tu teraz porównaj Balte,Fazlagica i Kuvelijca do Jamesa,Muli czy Rodado i juz znasz geneze upadku Wisły
sprowadzajac niepełnosprawnych albo ludzi ktorych ktos oszukał wmawiajac im ze potrafią grac w piłke sami wykopalismy sobie sporej glebokosci dół.Na razie stoimy nad nim i sie trzymamy ,oby udalo sie tez go szybko zakopać.
|
Zapominacie o kluczowej kwestii jaką jest atmosfera i klimat w drużynie. Założę się że James Mula i Rodado trafiając do zespołu Guli czy Brzęczka pogrążyli by się w marazmie i powoli obniżali poziom jak to było z choćby Żukowem. Zresztą Rodado też w pierwszych meczach błysnął a potem zgasł. Dopiero teraz zaczyna nabierać kolorów.
Jak wejdziemy do ligi i wrócą z wypożyczeń Fazlagic i Kuvelic to w nowych warunkach mogą się prezentować zupełnie inaczej.