Wojtas napisał(a):

|
Dawno nie bylo w Wisle takiego grajka jak James.Na dzis gra Wisły jest zalezna od gry Jamesa.W wypadku awansu to ten gosc i tak przeskakuje grajków z Eklapy ,naprawde on moze jeszcze trafic do dobrego klubu,podobnie jak Mula ten gosc tez ma wielki potencjał,przypomina mi "trochę" Kosowskiego.
|
Był. El Mahdoui. Niestety pilka która narzucił Gula nie była zupełnie skrojona pod realia ekstraklasowe. Zamiast szybkich ataków było mozolne rozgrywanie. Zresztą nawet szkoda się nad tym rozwodzić
Oczywiście el Mahdoui w kilku elementach był słabszy od Jamesa, ale w kilku nad nim górował. Obaj są graczami z innej bajki