FraMat napisał(a):

|
Drugim błędnym kierunkiem było sprowadzanie, promowanie i szlifowanie takich tuzów futbolu jak Balta, Fazlagic, Kuveljic.
|
i wez tu teraz porównaj Balte,Fazlagica i Kuvelijca do Jamesa,Muli czy Rodado i juz znasz geneze upadku Wisły
sprowadzajac niepełnosprawnych albo ludzi ktorych ktos oszukał wmawiajac im ze potrafią grac w piłke sami wykopalismy sobie sporej glebokosci dół.Na razie stoimy nad nim i sie trzymamy ,oby udalo sie tez go szybko zakopać.