Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 18.03.2023, 22:14
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Drugim błędnym kierunkiem było sprowadzanie, promowanie i szlifowanie takich tuzów futbolu jak Balta, Fazlagic, Kuveljic.

i wez tu teraz porównaj Balte,Fazlagica i Kuvelijca do Jamesa,Muli czy Rodado i juz znasz geneze upadku Wisły

sprowadzajac niepełnosprawnych albo ludzi ktorych ktos oszukał wmawiajac im ze potrafią grac w piłke sami wykopalismy sobie sporej glebokosci dół.Na razie stoimy nad nim i sie trzymamy ,oby udalo sie tez go szybko zakopać.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując