|
Wszyscy o Hiszpanach a ja chciałem za ten mecz pochwalić Jarocha, drugi bardzo fajny mecz tego gościa. Fajnie też Rodado, symulki Fernandeza żenujące. Bardzo dobrze sędziował sędzia, nie przerywał co chwilę, nie gwizdał byle gówien, zero kontrowersji, tak powinno to wyglądać.
Ogólnie długimi momentami oczy krwawią na to jak gramy, rozgrywanie w poprzek między obrońcami i bramkarzem to jest kryminał. Potem 15 minut napinki, kilka szybkich ciosów i po meczu, to już któryś raz taki sam scenariusz. Oby już same zwycięstwa do końca bo myślę że ten zespół jest w stanie to zrobić.
|