maciekkk napisał(a):

Luzik na wypożyczeniach ogrywają się nasze 3 wieże - Ivan Borna Jelic Balta, Fazlagic oraz Kuveljić. Jak wrócą to spokojnie ich zastąpią 
A tak serio to jakby zejść z tych 3 kontraktów to może by Igbekeme lub Fernandeza udało się zatrzymać.
|
Kuveljiciowi się kończy kontrakt. Mamy opcje przedłużenia ale chyba tylko po to by na nim ewentualnego zarobić